Jak sobie radzimy na listach przebojów? - telewizje

16.11.2019

Jak się okazuje, po raz kolejny mamy powody do dumy i radości. Piosenki naszych Gwiazd świetnie radzą sobie na radiowych i telewizyjnych listach przebojów. Tym razem zajrzymy na telewizyjne (kolejne notowanie już w niedzielę).

W Liście Śląskich Szlagierów Telewizji NTL na miejscu 2. Zespół Arkadia Band ze swym bardzo wakacyjnym przebojem – Tańcz, gdy buzuki gra, a na miejscu 1. Bernadeta Kowalska i Przyjaciele z utworem Jo jest dziołcha.

W Szlagierowej Liście TVS też jest całkiem nieźle – na miejscu 13. Oxforduo ze swoją najnowszą piosenką (Fajnie, że Cię znam), na 12. Banita Band z piosenką Tulipany, na 7. miejscu Stach z piosenką Ten pierwszy dzień darował mi Ciebie.

Z kolei w liście Szlagieromania (Telewizja TVT), na miejscu 11. znalazła się przebojowa piosenka Gabi Gold – Jestem zbyt szalona.

Dodajmy, że w propozycjach do wszystkich 3 list przebojów znajdziemy mnóstwo przebojów naszych Artystów – w tym Tima Fabiana, Damiana Holeckiego, itp.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.