Jak tam na listoapadowych radiowych listach przebojów?

04.11.2020

Jak się okazuje jesień przebojom naszych Artystów nie jest straszna i nadal świetnie radzą sobie na listach przebojów. Przyznać trzeba, że rekordowo dobrze tym razem radzi sobie Stach, którego piosenki podbiajją wszystkie listy przebojów.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce świetnie radzi sobie jedna z najnowszych propozycji Damiana Holeckiego, nowość Stacha czy premierowa propozycja Zespołu Banita Band. W propozycjach znajdziemy nowość od Bernadety Kowalskiej, kolejną nowość Stacha czy Duet Damiana Holeckiego i Weroniki.

Świetnie układa się w Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST. W top 10-tce świetnie radzą sobie Arkadia Band, nowość Stacha czy Damian Holecki.

Natomiast w Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10-tce całkiem nieźle radzi sobie jedna z najnowszych propozycji Zespołu Oxforduo, jak też Arkadii Band – Zaś bydzie weekend.

Całkiem nieźle piosenki Waszych ulubieńców radzą sobie w Liście NO TO GROMY Radia Piekary. W top 10-tce znajdziemy m.in. nowy przebój Tima Fabiana. W poczekalni znajdziemy natomiast nową propozycję Stacha, Oxforduo czy Kasi ES z Zespołu Ed-Ka.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.