Jeszcze dwa miesiące…

07.3.2020

… tak... I znów kolejna poprawka za nami... Gdyby każdego roku zebrać w całość kolejne wersje scenariusza Śląskiej Gali Biesiadnej, co roku moglibyśmy wydać tom grubości całkiem solidnej książki. A to wszystko dla Was – tak by koncert przypadł wszystkim do gustu. A przecież przemyśleć trzeba sporo – dobór utworów, kolejność występów, czas trwania całości… Do kompletu musimy dopilnować premier specjalnych – czyli przygotowanych specjalnie na tegoroczną imprezę Duetów. Chyba uda nam się Was solidnie zaskoczyć… ;) Swoją drogą – jak myślicie, jakie Duety stworzyliśmy z myślą o tegorocznej Gali?

Przypomnijmy, że koncert poprowadzą niezawodna i niezastąpiona Joanna Bartel oraz rewelacyjny Marcin Janota z Radia Fest (świętującego właśnie podczas Gali swe dziesięciolecie). Na scenie wystąpią: Duet Karo, Arkadia Band, Bernadeta Kowalska, Damian Holecki, Tim Fabian, Weronika, Frela Blue, Gabi Gold, Grzegorz Poloczek, Kasia Piowczyk, Piotr Herdzina, Blue Party. Gwiazdą imprezy będzie światowej sławy multiinstrumentalista – Edward Simoni.

No – i pamiętajcie o premierach… Debiutancki krążek Freli Blue oraz dwupłytowy album z Okazji 10-lecia Radia Fest, zawierający przebojowe piosenki Waszych ulubionych Gwiazd, które pojawiły się na ubiegłorocznej i pojawią na tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.