Jeszcze tylko 3,5 miesiąca...

06.10.2020

Wiemy, wiemy – Śląska Gala Biesiadna powinna odbywać się tradycyjnie wiosną… No, ale za nami bardzo nietypowa wiosna, stąd też Wasza ulubiona impreza musiała zostać przełożona. Ale co się odwlecze… itd. – 31. stycznia spotykamy się wszyscy w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Jak zawsze czeka Was wspaniałe widowisko, mnóstwo rewelacyjnej muzyki i gwiazdorska obsada. Przypominamy, że do każdego zakupionego biletu dołączony zostanie album muzyczny z hitami muzyki biesiadnej (do odbioru bezpośrednio przed imprezą). Podczas Gali – dedykowanej szczególnie Babciom i Dziadkom, stanowiącej jednocześnie imprezę z Okazji Urodzin Radia FEST – odbędzie się też oficjalna premiera (i minirecital) debiutanckiej rewelacyjnej płyty Freli Blue (krążek ukazał się kilka dni temu). Kolejną premierą będzie rewelacyjna składanka wydana z Okazji Urodzin Radia FEST – zawierająca hity Śląskiej Gali Biesiadnej, oczywiście znane z anteny tegoż Radia.

Koncert poprowadzi niezastąpiona Joanna Bartel oraz świetny Marcin Janota (przy okazji reprezentujący Radio FEST). Gwiazdą wieczoru będzie Edward Simoni. Na scenie nie zabraknie plejady Gwiazd naszej Sceny, jak Duet Karo, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Weronika, Grzegorz Poloczek i wielu, wielu innych.

Reasumując – im dłużej się na coś czeka, tym lepiej smakuje. Jesteśmy przekonani, że ta zasada sprawdzi się w przypadku XIII Śląskiej Gali Biesiadnej. To jak? Przyjdziecie?

Pamiętajcie – im dłużej zwlekacie, tym trudniej o dobre miejsca!

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.