Jeszcze tylko dwa miesiące do Gali...

13.3.2020

Na tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej z pewnością nie będziecie mogli narzekać na brak atrakcji oraz Gwiazd. Liczne niespodzianki, świetne widowisko oraz wspaniałe przeboje i liczne premiery. Przypomnijmy, że wystąpią dla Was Arkadia Band, Duet Karo, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Tim Fabian, Damian Holecki, Frela Blue, Blue Party, Kasia Piowczyk, Grzegorz Poloczek, Piotr Herdzina, Grupa Time. Gwiazdą imprezy będzie niezrównany instrumentalista Edward Simoni.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że światowej sławy Artysta, którego krążki pokryły się złotem i platyną, jest wirtuozem fletni Pana, ale też multiinstrumentalistą. Edward Simoni miał okazję występować i współpracować z wieloma innymi światowej sławy Artystami scen muzycznych. Każdy występ tegoż Artysty to jednak nie tylko zwykły koncert, ale prawdziwe widowisko, pełne energii i interakcji z Widownią.

Z ciekawostek warto przypomnieć, że Edward Simoni pochodzi z Polski, a dokładniej ze Śląska – który darzy ogromnym sentymentem.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.