Już niebawem wielka premiera!

30.5.2019

Za kilka dni kolejna wielka i długo wyczekiwana premiera – czyli najnowszy clip Gabi Gold, oczywiście do piosenki prosto z najnowszej płyty świetnej Artystki - czyli krążka Jestem zbyt szalona. Teledysk, jak też sama piosenka są bardzo energetyczne i z pewnością wielu z Was momentalnie poprawi nastrój.

Gwarantujemy, że w teledysku nie zabraknie odrobiny bardzo pozytywnego szaleństwa. Liczymy, że piosenka i teledysk spodobają się Wam i zostaną przebojem tegorocznych wakacji (a potem oczywiście roku).

Przypomnijmy, że najnowsza płyta Gabi Gold swą premierę miała podczas XII Śląskiej Gali Biesiadnej - co oczywiście połączone zostało z widowiskowym koncertem.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.