Kolejna niespodzianka na Śląską Galę Biesiadną! Duet jakiego jeszcze nie było!

19.4.2019

Jak obiecaliśmy, podczas tegorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej czeka Was mnóstwo niespodzianek. Jedną z nich jest Duet, jakiego z pewnością nikt się nie spodziewał – piosenka nagrana wspólnie przez megagwiazdę Śląskiej Estrady – Damiana Holeckiego oraz młodą i utalentowaną Artystkę – Weronikę… Piosenka nosi tytuł chcę. Utwór nagrany został w ubiegłym tygodniu w Studiu Bogdana Kisiela w Chorzowie. Bogdan Kisiel zajął się też aranżacją piosenki.

          

Kompozytorem piosenki jest słynny Muzyk Tomasz Lubert, mający na koncie liczne hity. Tekst napisała sama Weronika. Jeśli nie słyszeliście tej piosenki, powinniście uważnie śledzić stacje radiowe, no i koniecznie być na Śląskiej Gali Biesiadnej, na której piosenka wykonana zostanie przez ten wspaniały Duet…

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.