Kolejna premiera! Tym razem od Zespołu Kuzyn Mix

26.7.2018

Jak się bawić to na całego – w końcu tytuł płyty Zabawa na wesoło zobowiązuje. Możecie się o tym przekonać oglądając teledysk koncertowy, a zarazem zapis oficjalnego debiutu scenicznego jednego a najbardziej barwnych projektów naszej estrady ostatnich kilku lat, czyli Zespołu Kuzyn Mix. Zespół debiutował w kwietniu tego roku, podczas Śląskiej Gali Biesiadnej w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Wtedy też swą premierę miał ich Debiutancki krążek Zabawa na wesoło. Jako ciekawostkę możemy dodać, że to właśnie występ Kuzynów otwierał XI Śląską Galę Biesiadną.

Tytułowa piosenka z płyty jest kompozycją Krzysztofa Procka, za tekst odpowiada natomiast Wiesław Włoch.

Przypomnijmy, że płytę Zabawa na wesoło, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Box Music możecie nabyć w naszym sklepie internetowym.

Przy okazji – uważni obserwatorzy i fani naszych szlagierów z pewnością mieli okazję widzieć już w programach telewizyjnych inne krótkie fragmenty Śląskiej Gali Biesiadnej – m.in. fragmenty występu Zespołu Arkadia Band… Już wkrótce nieco więcej!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.