Kolejna propozycja na naszym kanale na Youtube - z odrobiną luzu...

26.3.2020

Jak co tydzień nie zapomnieliśmy o Was na naszym kanale Youtube. Przygotowaliśmy kolejną koncertową nowość – chyba w sam raz na poprawę nastroju w tych niełatwych dniach. Tym razem coś z odrobiną humoru od Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół, czyli utwór Nie lubię spieszyć się. Ta pogodna propozycja z pewnością choć na chwilę poprawi Wam nastrój – a skądinąd, po co w ogóle się spieszyć? Tak więc zaglądajcie na nasz kanał na Youtube.

Nagranie tej piosenki pochodzi ze Śląskiej Gali Biesiadnej 2015. Bernadeta Kowalska i Przyjaciele pojawili się w towarzystwie Tancerek z Grupy Dance Art (oraz część Zespołu Wesoła Biesiada – ciekawe, czy poznajecie, kto wcielił się w rolę urokliwej Gosposi). Kompozytorem piosenki jest niezawodny Jerzy Macoła, za tekst odpowiada Legenda Tekściarzy – Edek Sikora.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.