Kolejne nowości na naszym kanale Youtube: Frela Blue

20.4.2020

Wśród naszych najnowszych propozycji na naszym kanale Youtube znalazła się koncertowa wersja debiutanckiego hitu Freli Blue – Uwodziny Ancika. Tym razem klimatyczny bluesowo-swingowy utwór pochodzi z ubiegłorocznej Śląskiej Gali Biesiadnej. Właśnie podczas tego koncertu Artystka debiutowała na Śląskiej Scenie. Przypomnijmy, że piosenka Uwodziny Ancika jest w pełni autorską piosenką Freli Blue – zarówno tekst, jak też kompozycja są dziełem właśnie Artystki. Aranżacją zajął się Bogdan Kisiel – opracowujący aranżacje wszystkich piosenek, które już niebawem znajdziecie na debiutanckim krążku Freli Blue.

Przypomnijmy, że Frela Blue, pochodzi ze Śląska – a dokładniej z Katowic. Już w dzieciństwie wyjechała z Rodziną do Niemiec, niemniej pomimo tego jest bardzo przywiązana do naszego Regionu i kultury, czemu daje wyraz w swej twórczości.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.