Kolejny sukces naszej Artystki

23.9.2018

Tym razem kolejny sukces na swym koncie ma Weronika. Młoda i piękna artystka będzie miała okazję wystąpić na kolejnym prestiżowym i organizowanym z wielkim roamachem koncercie muzyki disco-polo, czyli festiwalu Disco Attack w Katowickim Spodku już w listopadzie (9.11.2018). gdzie Weronika pojawi się na jednej scenie u boku największych gwiazd tego gatunku.

Przypomnijmy, że od pewnego czasu Weronika z powodzeniem równolegle występuje na scenie szlagierowej oraz disco-polo. Debiutancka płyta Weroniki Idę spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Płytę możecie nabyć oczywiście w naszym sklepie. Przeboje w klimatach disco na razie nie znalazły się na żadnym krążku, niemniej często możecie je usłyszeć w mediach.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.