Kolejny sukces naszych wykonawców

21.8.2018

Dobra passa medialna Artystów związanych z naszym Wydawnictwem trwa. Nasi wykonawcy coraz częściej goszczą w różnych mediach o szerokim zasięgu. Niedawno wspomnieliśmy o programie z udziałem Tima Fabiana, tymczasem naprawdę wielką niespodziankę zgotował nam Zespół BetiBer.

Beata Powolny i Bernard Kurzawa, czyli Zespół BetiBer mają na koncie kolejny sukces – świetny Duet będziemy mieli okazję oglądać co tydzień, w zupełnie nowej roli - mianowicie jako członków jury premierowego programu muzycznego Telewizji Polsat Śpiewajmy razem. All together now (program startuje już 5. września). Trzymamy kciuki za naszych sympatycznych wykonawców, którzy z pewnością świetnie spełnią się w roli jurorów.

A w oczekiwaniu na nowy program przypomnijmy najnowszy teledysk Zespołu BetiBer.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.