Aktualności / Wydarzenia

Koncerty z udziałem naszych Gwiazd

10.5.2018

Disco Polo Festiwal z Radiem Piekary jest trwającą 3 dni imprezą, która staruje już w piątek 11. maja. W piątek na scenie pojawi się też Weronika, która będzie miała okazję wystąpić na jednej scenie z największymi Gwiazdami disco-polo. Weronika z pewnością wykona swój wielki hit, podbijający od miesięcy media, czyli Maleńki kawałek nieba. Z pewnością będzie bardzo przebojowo i widowiskowo.

Weronika jest utalentowaną wokalistką i autorką tekstów. Weronika wydała swój debiutancki krążek w 2017 roku. Płyta Idę ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa, a sporo piosenkę na niej zawartych stało się bezapelacyjnymi hitami, wystarczy wspomnieć utwory Więc jeszcze raz, tytułowe Idę, Totalny luz, Dom na Wyspie Serc. Od kilku miesięcy Weronika z powodzeniem próbuje swych sił na scenie disco-polo.

Trzeciego dnia imprezy w ramach Muzycznego Fajeru z Radiem Piekary na scenie wystąpi kolejny świetny Zespół – BetiBer. Przypomnijmy, że w kwietniu Duet tworzony przez Beatę i Bernarda wydał nakładem Wydawnictwa Box Music debiutancki krążek Chodź do mnie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.