Koniec roku tuż, tuż – czas na kolejny odcinek My Wam to zagramy

27.12.2019

Przed nami kolejny – ostatni w tym roku – odcinek My Wam to zagramy. Jak na odcinek przedsylwestrowy przystało, postawiliśmy na taneczne rytmy i propozycje w sam raz na świetną imprezę sylwestrową, noworoczną czy karnawałową. Andrzej Miś oczywiście też udzieli Wam kilku porad, które sprawią, że wasze imprezy będą jeszcze lepsze.

Oczywiście w kolejnym odcinku widzimy się już w przyszłym roku – czyli 5. stycznia. Od Nowego Roku zaskoczymy Was premierami muzycznymi oraz kolejnymi rewelacyjnymi Gośćmi. Na razie nie możemy wiele zdradzić, ale będzie się działo…

Przypominamy, że jeśli jakiś odcinek umknął Waszej uwadze, powtórkę możecie zobaczyć w TVS w każdą sobotę po 15:00. Archiwalne odcinki znajdziecie też na stronie Telewizji TVS.

      

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.