Aktualności / Wydarzenia

Krzysztof Bobecki w programie "Pytanie na śniadanie"

03.8.2017

TELEWIZYJNA PREMIERA SINGLA

"KTOŚ CHYBA DRWI" KRZYSZTOFA BOBECKIEGO

Prododucenci jednego z najbardziej popularnych programów śniadaniowych

"Pytanie na śniadanie" zaprosili Krzysztofa Bobeckiego na swoja scenę.

POBIERZ /POSŁUCHAJ  >>>> TUTAJ

 

31 lipca na oficjalnym kanale KrzysztofBobeckiVEVO (zobacz/śledź kanał) miała miejsce premiera długowyczekiwanego singla "Ktoś chyba drwi". Wokalista rok temu podpisał kontrakt płytowy z wydawnictwem BOX MUSIC, dzięki czemu od tego czasu pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem z jednym z najbardziej popularnych producentów muzycznych w Polsce - Jarosławem Kidawą (Feel, LemOn, Video, Wilki).

 

1 sierpnia odbyła się telewizyjna premiera singla w programie "Pytanie na śniadanie". Wywiad zakończyła prezentacja utworu "Ktoś chyba drwi" na scenie TVP2 wraz z zespołem Krzysztofa.

zobacz występ Krzysztofa Bobeckiego z zespołem na scenie PnŚ >>> TUTAJ

 

 JUZ DZIŚ ZAPRASZAMY 11 SIERPNIA DO MIKOŁOWA, GDZIE PODCZAS LETNIEGO GRANIA KRZYSZTOF BOBECKI Z ZESPOŁEM ZAGRA KONCERT. STARTUJEMY O 19:30 NA RYNKU W MIKOŁOWIE !!!

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.