Kto będzie Gościem najbliższego odcinka My Wam to zagramy?

24.10.2019

W niedzielę w Telewizji TVS kolejny premierowy odcinek My Wam to zagramy. Gabi Gold i Andrzej Miś będą gościć świetnego i bardzo lubianego Artystę – ½ Duetu Oxforduo, czyli Chrisa, który przyjechał na nasze zaproszenie prosto z Niemiec. Przygotujcie się na ciekawy wywiad, szczyptę humoru, świetną muzykę oraz premierę najnowszego teledysku i piosenki Oxforduo!

Przypomnijmy, że Oxforduo ma w dorobku 2 płyty – jako duet oraz solowy krążek Chrisa. Wiele piosenek zyskało status przebojów – możecie znaleźć je też na naszym kanale Youtube. Wśród przebojów Oxforduo wspomnieć można utwory: Gorzko-słodka miłość, Nie chcę mieć zbyt wiele dla siebie, Dziewczyno, dziewczyno, Zgoda buduje, Ślązok na dachu, Przyjaciel to skarb.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.