Kto będzie Gościem w My Wam to zagramy?

08.3.2019

Na wstępie składamy najlepsze życzenia wszystkim Paniom z Okazji Ich Święta! Niech Dzień Kobiet trwa dla Was przez cały rok.

Mamy nadzieję, że regularnie oglądacie audycję My Wam to zagramy w Telewizji TVS. Jak przystało na Dzień Kobiet (no, dwa dni po Dniu Kobiet), będzie bardzo kobieco. Tym razem Gościem odcinka będzie Weronika. Wywiad z Nią przeprowadzi Gabi Gold. Zapowiada się więc bardzo ciekawy odcinek z dwiema pięknymi i utalentowanymi wokalistkami w roli głównej. Rzecz jasna nie zabraknie najnowszych teledysków Weroniki, dowiecie się też o planach Artystki na najbliższy czas.

Przy okazji chcemy przypomnieć, że obie Panie wystąpią podczas nadchodzącej Śląskiej Gali Biesiadnej, która odbędzie się już XI maja.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.