Kto nie słyszał akustycznego koncertu Weroniki?

19.10.2018

Jak już pisaliśmy, w ubiegły wtorek Weronika miała okazję wystąpić w popularnym i lubianym programie Gwiazdy ze Śląska na Antenie Radia Piekary. Radiosłuchacze mieli okazję usłyszeć (a nawet zobaczyć na żywo na radiowym facebooku) występ Weroniki. Z pewnością Fani Artystki mogli poczuć się zaskoczeni, gdyż Weronika zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie – a konkretniej w minirecitalu akustycznym, jedynie z towarzyszeniem gitary. Weronika zaprezentowała w nowej wersji swoje nowe przeboje (Maleńki kawałek nieba, Zabujana), jak też kilka światowych hitów.

Jeśli komuś nie udało się usłyszeć występu, nie musi się martwić – możecie posłuchać i zobaczyć relacji na Facebooku Radia Piekary (aby odłsuchać kliknij tutaj).

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.