Letnie propozycje na naszym kanale Youtube

09.7.2020

Lato, lato – przynajmniej w kalendarzu (dobra wiadomość jest taka, że prze końcem weekendu nie są przewidziane opady śniegu)… No i na naszym kanale Youtube. Przypominamy o naszej playliście z letnimi hitami. Oczywiście nie poprzestajemy na tym. Właśnie zaserwowaliśmy Wam kolejną nowość – hit Mona Lisy Ajaj kolorowe lato, tym razem w wersji koncertowej. Nagranie pochodzi z niezapomnianej Śląskiej Gali Biesiadnej z 2012 roku, kiedy Artystka świętowała premierę swej płyty (Chcę Ci dać moją miłość – która wtedy ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa). Tekst do piosenki napisała oczywiście sama Mona Lisa.

Tak więc trzymajmy się tego, że lato jest piękne, kolorowe… i byle do przodu. Miejmy nadzieję, że choć pogoda przestanie płatać nam figle. W końcu lato, to lato.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.