Magia wspomnień – zaglądamy na Youtube

03.7.2020

Jak już wiele razy pisaliśmy, podobnie jak Wam, również nam bardzo brakuje koncertów i spotkań z Wami. W końcu mamy lato – w innych latach spotykalibyście się z naszymi Gwiazdami na kilku koncertach tygodniowo… tymczasem jak na razie pozostają nam wspomnienia.

Mamy nadzieję, że zgodnie z tym, co pisaliśmy niedawno, sytuacja odmieni się i koncerty powrócą jak najszybciej. Na razie pozostają nam wspomnienia – choćby Śląskich Gal Biesiadnych i innych organizowanych przez nas koncertów (jak 20-lecie Radia Piekary, czy Jubileusz Duetu Karo). A nagrania z tych niezapomnianych koncertów znajdziecie oczywiście na naszych kanałach Youtube. Przypomnijmy, że na organizowanych przez nas koncertach pojawiają się nie tylko nasze Gwiazdy, ale też Artyści występujący gościnnie…

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.