Mała ściąga – gdzie spotkacie nasze Gwiazdy w nadchodzący weekend

24.5.2019

Dzień Matki już w niedzielę. Jak zawsze z tejże okazji odbywają się liczne koncerty, na których nie braknie też Gwiazd Wydawnictwa Box Music.

Już w piątek możecie spotkać Bernadetę Kowalską w Gliwicach – i to podczas rejsu statkiem po Kanale Gliwickim, podczas którego odbędzie się koncert dla Mam. Artystka pojawi się też jako jedna z Gwiazd koncertów w sobotę w Świętochłowicach oraz w niedzielę w Chorzowie (w Chorzowskim Skansenie oraz Chorzowskim Centrum Kultury). Podczas tych samych imprez w Chorzowie wystąpi również Tim Fabian. Podczas drugiego z koncertów – czyli Dnia Matki z Listą Śląskich Szlagierów wystąpią ponadto Arkadia Band czy Oxforduo.  

Z kolei w sobotę oraz w niedzielę w Rybniku wystąpi Damian Holecki.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.