Małe podsumowanie muzyczne 2018 roku...

08.2.2019

Koniec roku i początek kolejnego, to zawsze okazja do podsumowań – również w muzyce. Odbywają się najróżniejsze plebiscyty na Przebój Roku, itp. Część z nich (m.in. Listy Śląskich Szlagierów) wciąż trwają, inne już się zakończyły. I tu możemy z dumą się pochwalić, że nasi ubiegłoroczni debiutanci – Zespół Banita Band najpierw zdobył tytuł przeboju miesiąca Szlaglisty Radia Silesia, a w plebiscycie na Przebój Roku zajął miejsce 6. (stając do walki z weteranami Sceny Muzycznej) – mowa o piosence Tylko z Tobą. Gratulujemy Im serdecznie sukcesu. Dodajmy też, że w plebiscycie Szlagierowej Listy TVS spory sukces zaliczył przebój Damiana Holeckiego Żyj nam przez długie lata (miejsce 6).

Jeśli chodzi o wciąż trwające głosowanie Listy Śląskich Szlagierów (Wykonawca, Przebój i Teledysk 2018 Roku) przed wielką szansą na tytuł stoją m.in. Zespół Ed-Ka, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Arkadia Band, Tim Fabian, Damian Holecki, Chris Oxforduo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.