Mikołaj się zbliża, kolejny odcinek My Wam to zagramy też...

02.12.2020

Już w niedzielę Mikołajki… Właśnie w ten wyjątkowy dzień będziecie mieli okazję zobaczyć kolejny odcinek My Wam to zagramy. Jak na Mikołaja przystało, mamy dla Was sporo niespodzianek – będą więc świąteczno-mikołajowe akcenty, kolejna premiera muzyczna. Do kompletu nie zabraknie też Gościa – tym razem z Gościem połączymy się za pomocą nowoczesnych technologii, gdyż w tym czasie ta wyjątkowa Osoba jest bardzo zapracowana… Któż to taki? Będzie to Pani Mikołajowa we własnej osobie (fdla niektórych znana też jako Bernadeta Kowalska). Widzimy się przed telewizorami już 6. grudnia o 17:15, oczywiście w Telewizji TVS.

Jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka – tym razem o charakterze barbórkowym, ze specjalnym Gościem – Grzegorzem Poloczkiem – macie szanse nadrobić zaległości już w sobotę w Telewizji TVS.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.