Muzyka na trudny czas

15.4.2020

W obecnej sytuacji nie mamy zbyt wielu powodów do radości. Z pewnością jednym z nich dla niemal każdego z nas jest muzyka. W tych trudnych dniach, a właściwie tygodniach warto sięgnąć po płyty naszych ulubionych Artystów lub po prostu zaglądać na Youtube. Sporo atrakcji znajdziecie na naszym kanale – po pierwsze co tydzień serwujemy dla Was premiery muzyczne, po drugie znajdziecie na naszym kanale setki teledysków, nagrań koncertowych oraz piosenek w wersjach audio.

Zaglądając na nasz kanał warto zajrzeć też w zakładkę „Playlisty”, gdzie znajdziecie posegregowane wg wykonawców, jak też koncertów teledyski i nagrania. Znajdziecie też tu mnóstwo hitów sprzed lat, jak też sporo nieco mniej znanych i zapomnianych, ale wspaniałych nagrań.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.