My Wam to zagramy - grudniowo

12.12.2019

Jak ten czas ucieka – już niebawem niedziela, a tym samym kolejny premierowy odcinek My Wam to zagramy w TVS. W tym tygodniu po raz kolejny w programie nie zabraknie Gości i ciekawego wywiadu. Tym razem Andrzej Miś porozmawia z Zespołem Sonitus oraz Bernardem Sołtysikiem (liderem i menagerem Grupy) – nadarzy się więc okazja, by poznać bliżej tę świetną grupę oraz Jej legendarnego Założyciela. Zespół będzie gościł w naszym programie po raz pierwszy, tym samym będziecie mieli okazję zobaczyć sporo premierowych teledysków.

Oczywiście, jeśli nie widzieliście ostatniego odcinka – powtórka emitowana będzie w sobotę po godzinie 15 w TVS. Starsze odcinki (np. bardzo świąteczny odcinek z Panią Mikołajową), znajdziecie na stronach Telewizji TVS.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.