My Wam to zagramy na otwarcie listopada

29.10.2020

Niedziela coraz bliżej. Choć za pasem listopad, my nie zwalniamy tempa i mamy dla Was kolejny nowy odcinek My Wam to zagramy – jak zawsze w Telewizji TVS. Tym razem data emisji odcinka jest szczególna – 1. listopada. Szczególny więc będzie sam odcinek – będzie bardziej refleksyjnie i spokojnie, nie zabraknie kilku propozycji adekwatnych do okoliczności – w tym premierowej piosenki Aliny. Z drugiej strony trwa jesień, zadbamy więc, by w programie nie zabrakło też jesiennych akcentów i odrobiny optymizmu, który w ostatnich dniach jest nam szczególnie potrzebny. Do zobaczenia przed telewizorami w niedzielę o 17:15.

Jeśli przegapiliście ostatni odcinek My Wam to zagramy, zaległości możecie nadrobić już w najbliższą sobotę w Telewizji TVS.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.