My Wam to zagramy na półmetku grudnia

08.12.2020

W niedzielę kolejny premierowy odcinek My Wam to zagramy. Jak zawsze będzie przebojowo, z humorem oraz kilkoma niespodziankami… Pierwszą z nich będzie kolejna premiera muzyczno-teledyskowa. Możemy zdradzić, iż będzie to najnowsza propozycja naszego Gościa, którym w tym tygodniu będzie Damian Holecki. O czym Artysta porozmawia z Frelą Blue? Przekonacie się niebawem. Obiecujemy Wam bardzo interesujący wywiad. Widzimy się przed telewizorami jak zawsze w niedzielę o 17:15 w TVS.

Jeśli nie widzieliście jeszcze mikołajkowego, pełnego magii i bardzo nastrojowego odcinka programu, powtórka już w sobotę w Telewizji TVS. Przypominamy, że tym razem w programie pojawiła się sama Pani Mikołajowa (przez niektórych kojarzona jako Bernadeta Kowalska).

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.