My Wam to zagramy w nieco innej odsłonie

24.4.2020

Hmmm – długo się broniliśmy, ale czas na chwilowe zmiany dorwał też Program My Wam to zagramy. Nie musicie się martwić – w niedzielę o 17:15 czeka Was oczywiście kolejny premierowy odcinek programu, niemniej tym razem w nowej, nieco innej odsłonie. Mianowicie – Andrzej Miś zamiast ze studia TVS, powita Was ze swojego domu. Oczywiście nie zabraknie porządnej dawki dobrej muzyki, a nawet 2 premier. Pojawi się też interesujący motyw przewodni. Jaki? Musicie koniecznie obejrzeć najbliższy odcinek programu.

Aha – jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka My Wam to zagramy, macie szansę załapać się na powtórkę w Telewizji TVS już w najbliższą sobotę po godzinie 15:00.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.