My Wam to zagramy w ostatni weekend lata

15.9.2020

W najbliższą niedzielę o 17:15 kolejny premierowy wyjątkowy odcinek My Wam to zagramy. W tym tygodniu mamy dla Was kolejnego rewelacyjnego i uwielbianego przez Was Gościa – Elę Witkowską, czyli ½ Duetu Karo (tym razem Stefan musiał niestety być w pracy). Dowiecie się więc co nowego u jednego z Waszych ukochanych Zespołów, jakie są plany Zespołu na najbliższy czas… Nie będziemy więcej zdradzać – zobaczcie sami co jeszcze zdradzi Freli Blue Ela. Tak więc włączcie koniecznie w niedzielę Telewizję TVS.

Jeśli nie widzieliście poprzedniego odcinka (lub macie ochotę zobaczyć go ponownie), powtórka już w sobotę po 15. w Telewizji TVS. Gościem była Danuta Wiśniewska.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.