My Wam to zagramy w ostatni weekend marca

26.3.2020

Chyba każdemu z nas przyda się odrobina rozrywki, odprężenia i dobrej muzyki. Przynajmniej tyle możemy Wam zapewnić w coniedzielnym odcinku My wam to zagramy w TVS. Już w niedzielę kolejny premierowy odcinek, w którym Andrzej Miś zaproponuje Wam sporo dobrej muzyki, humoru oraz… ciekawy wywiad z rewelacyjnymi Gośćmi. Tym razem Gośćmi Programu My Wam to zagramy będzie Zespół Blue Party (no – uściślając 4/6, czyli 2/3 uwielbianej Formacji Młodzieżowej). Jak się nietrudno domyślić, nadliczbowa porcaj humoru gwarantowana. Chłopaki zaprezntują Wam też swój premierowy teledysk. Tak więc – niedziela, 17:15, TVS. Nie może Was zabraknąć przed telewizorami.

Aha – gdybyście mieli ochotę obejrzeć jeszcze raz ubiegłotygodniowy odcinek My Wam to zagramy, powtórka w sobotę po godzinie 15. w TVS.

A - jeszcze jedno - by nie przegpić niedzielnego My Wam to zagramy, nie zapomnijcie w nocy z soboty na niedzielę przestawić zegarów o godzinę do przodu!

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.