My Wam to zagramy w połowie października

14.10.2020

Już w niedzielę o 17:15 kolejny premierowy odcinek My Wam to zagramy w TVS. Jak zawsze nie zabraknie Gościa, jak też kilku niespodzianek – w postaci premier teledyskowych. Tym razem po dłuuugiej przerwie odwiedzi nas Tim Fabian. O czym opowie? Jakie pytania zada Artyście Frela Blue? Nie będziemy za wiele zdradzać – lepiej zobaczcie sami. Obiecujemy Wam za to aż 2 zupełnie premierowe propozycje, które chyba Was trochę zaskoczą.

Jeśli natomiast nie widzieliście poprzedniego odcinka lub macie ochotę na powtórkę – okazja do obejrzenia poprzedniego odcinka My Wam to zagramy nadarzy się już w sobotę w Telewizji TVS. Przypomnijmy, że Gościem byli Beata Mańkowska oraz Eugeniusz Witek Geno.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.