My Wam to zagramy w romantycznym nastroju

15.5.2020

Choć sytuacja jest nietypowa, a realizacja nagrań telewizyjnych (jak też radiowych) z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich znacznie utrudniona, nie zwalniamy tempa i co tydzień mamy dla Was premierowy odcinek My Wam to zagramy w TVS (w niedzielę o 17:15). Z uwagi na zachowanie warunków bezpieczeństwa, program nadal nagrywany jest w nieco nietypowych warunkach – w domu Andrzeja Misia. Jedno się nie zmienia – solidna dawka humoru, dobrej muzyki i Waszych ulubionych teledysków. W tym tygodniu po raz kolejny mamy dla Was premierę – tym razem najnowszy teledysk Freli Blue.

Jeśli przeoczyliście ubiegłotygodniowy odcinek (lub macie ochotę go ponownie obejrzeć) – macie taką okazję w sobotę, po godzinie 15:00 oczywiście w Telewizji TVS. Chyba warto wrócić do odcinka, gdyż miały w nim miejsce aż 2 premiery (najnowszy teledysk Stacha oraz Beaty Mańkowskiej).

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.