My Wam to zagramy – wakacyjne zmiany

03.7.2020

Rozpoczęły się wakacje, a my nie zwalniamy tempa – wręcz przeciwnie. Już w niedzielę kolejny odcinek My Wam to zagramy i to z wielką niespodzianką. Od początku lipca program My Wam to zagramy poprowadzi zupełnie nowa, pełna energii i humor Prowadząca, którą znacie już doskonale ze świetnych piosenek (które sama pisze)… Mowa o… Freli Blue! Co myślicie o naszym pomyśle?

Oczywiście nie martwcie się o Andrzeja Misia – Prowadzący musi nieco podreperować swoje zdrowie, a poza tym są wakacje – również po tylu latach prowadzenia programu przez cały rok Andrzejowi należy się trochę wolnego. :) Po wakacjach czekają Was więc kolejne zmiany – gdyż Frela Blue i Andrzej Miś pojawią się w Duecie. Na razie cieszcie się jednak wakacjami i wakacyjnymi odcinkami My Wam to zagramy.

Aha – żeby nie było – Andrzej Miś również pojawi się na chwilę w najbliższym odcinku.

A dodajmy, że będzie bardzo letnio, wakacyjnie – tym razem postawimy na nadmorskie klimaty.

Aha – jeszcze jedna niespodzianka – od kolejnej niedzieli wracają Goście!

Tak więc zapraszamy przed telewizory – niedziela, 17:15, Telewizja TVS.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.