My Wam to zagramy z niespodzianką ;)

29.9.2020

Nastała jesień – nie tylko w kalendarzu, ale niestety też w pogodzie. My jednak nie poddajemy się jesiennej chandrze i lecimy do przodu… W kolejnym odcinku My Wam to zagramy po raz kolejny nie zabraknie Gościa – tym razem będzie nim (zamiast Bernadety Kowalskiej) Jerzy Macoła (ku lekkiemu zaskoczeniu Freli Blue oraz reszty ekipy programu), który pojawił się w studio w nieco nietypowej roli… zastępcy Artystki, którą wezwały inne pilne obowiązki (Wnuki). Jak się okazało, na planie zrobiło się całkiem ciekawie i spontanicznie. Oczywiście w najbliższym odcinku nie zabraknie solidnej porcji przebojów, premiery teledysku, sporej dawki humoru. Program jak zawsze w Telewizji TVS, w najbliższą niedzielę o 17:15.

A jeśli przeoczyliście poprzedni odcinek (lub macie ochotę na małą powtórkę), macie szansę nadrobić zaległości już w sobotę po godzinie 15. w TVS.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.