My Wam to zagramy ze specjalną dedykacją dla Ojców

19.6.2020

Jak już wspomnieliśmy, Dzień Ojca coraz bliżej. Z tej okazji przygotowaliśmy też dla Was specjalny odcinek My Wam to zagramy, dedykowany wszystkim Ojcom. Oczywiście jak zawsze nie zabraknie dawki humoru, ale przede wszystkim będzie sentymentalnie i wzruszająco. Przypomnimy też największe przeboje dedykowane Ojcom – zarówno te adresowane do Ojców wprost, jak też trochę bardziej metaforycznie.

Aha – mamy dla Was też niespodziankę. W programie nie zabraknie premiery – najnowszej piosenki jednego z Waszych ukochanych Artystów…

My Wam to zagramy jak zawsze w TVS w niedzielę o 17:15.

Aha – jeśli ktoś nie widział poprzedniego odcinka (a również było bardzo ciekawie – gdyż Andrzej Miś postanowił opowiedzieć nieco o nietypowych Duetach naszej Sceny), ma szansę to nadrobić w Telewizji TVS już w sobotę po godzinie 15.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.