Na przekór jesiennej chandrze - przebój Arkadii Band

15.11.2019

Późna jesień raczej nie sprzyja zbyt optymistycznemu nastrojowi. Ciemno, zimno, mokro i ponuro. Każdy ma inne lekarstwo na te smętne dni. Jeśli o nas chodzi, zawsze jako najlepsze lekarstwo uważaliśmy porcję dobrej muzyki. A w celu znalezienia czegoś fajnego warto zajrzeć na nasz kanał na Youtube, gdzie serwujemy kolejne nowości. Jedną z najnowszych propozycji jest niezwykle przebojowy i energetyczny utwór Arkadii Band – Jeszcze wszystko jest przed nami, tytułowa piosenka z 3 albumu Zespołu. Utwór wykonany został podczas niezapomnianego koncertu z Okazji 20-lecia Radia Piekary, który odbył się w 2016 roku (na deskach domu Muzyki i Tańca w Zabrzu).

Przypomnijmy, że piosenka została tradycyjnie stworzona przez członków Zespołu – tekst jest dziełem Doroty Pacholarz, muzyka – Bogdana Morawca. Oczywiście na Scenie możemy zobaczyć Grupę w pełnym składzie – jest więc widowiskowo i ze sporą dawką pozytywnej energii. Warto też wsłuchać się tekst i wziąć go głęboko do serca.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.