Na sierpniowych radiowych listach przebojów...

26.8.2020

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w głównej 10-tce wytrwale na 8. miejscu trzyma się klimatyczna propozycja Freli Blue – Niy mom co łoblyc. Nieźle radzi sobie też jedna z najnowszych piosenek Damiana Holeckiego, Stacha czy Arkadii Band.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce  całkiem nieźle radzi sobie natomiast najnowsza propozycja Stacha czy Arkadii Band jak również jeden z najnowszych kawałków Damiana Holeckiego.

W Liście No To Gromy Radia Piekary nieźle radzą sobie najnowsza piosenka Stacha, nowy utwór Arkadii Band, Oxforduo czy najnowszy kawałek  Tima Fabiana.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD na miejscu piątym znalazła się propozycja Duetu Karo – Piękny sen, a na 2. Freli Blue – Niy mom co łoblyc. W Top 10 znajdziemy też propozycje Arkadii Band, Damiana Holeckiego czy Oxforduo.

Natomiast w Szlagliście Radia Silesia w propozycjach znajdziemy najnowszy kawałek Tima Fabiana oraz Zespołu Banita Band.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.