Nadchodzi benefis Jerzego Macoły

21.10.2018

Jerzy Macoła w tym roku świętuje 35-lecie swej pracy zawodowej. Artysta ma na koncie współpracę z wieloma wybitnymi osobowościami polskiej muzyki (jak choćby Gayga, Tomasz Machlik, Bernadeta Kowalska, Damian Holecki, Wesoła Biesiada) oraz niezliczone przeboje. Od wielu lat jest Członkiem (i fundamentem) Zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele.

Koncert Benefisowy Jurka Macoły odbędzie się już 25. listopada. Podczas imprezy pojawi się również plejada Gwiazd Wydawnictwa Box Music – jak Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Tim Fabian, Zespół Ed-Ka, Damian Holecki, Gabi Gold oraz inni wspaniali Artyści. Wydarzenie poprowadzą znani z Radia i Telewizji (a także jako jedni z prowadzących w minionych latach Śląskie Gale Biesiadne): Marcin Janota i Sebastian Mierzwa.

Oczywiście wiele piosenek Jerzego Macoły znajdziecie na płytach, które możecie nabyć w naszym sklepie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.