Aktualności / Wydarzenia

Nadchodzi koncertowy weekend

24.8.2018

Wakacje mają się ku końcowi, tradycyjnie więc w najbliższych dniach odbędzie się sporo imprez kończących wakacje oraz dożynkowych. Na wielu z nich spotkać będzie można Gwiazdy Wydawnictwa Box Music. Pierwszą z imprez, na której pojawi się cała plejada wykonawców związanych z Wydawnictwem, to wspomniane już Dni Ornontowic, na których w niedzielę, w ramach Letniej Trasy Radia Piekary pojawią się: Kuzyn Mix, Banita Band, Tim Fabian, Weronika i Arkadia Band.

Fani Weroniki będą mieli okazję spotkać swoją ulubioną wokalistkę również w Rudzińcu, podczas dożynek (26. sierpnia). W sobotę 25. sierpnia w Ptakowicach w ramach Rodzinnego Festynu jeździeckiego na scenie zaśpiewa natomiast m.in. Tim Fabian. Tego samego dnia, podczas Festynu Rodzinnego w Rybniku (dzielnica Meksyk), wystąpi popularny i lubiany Duet Karo. Wykonawców związanych z Wydawnictwem Box Music spotkać będzie można również poza Śląskiem - 25. sierpnia w Nowym Miasteczku w Lubuskiem oraz 26. sierpnia w Kruszwicy (Wielkopolska) wystąpi Damian Holecki.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.