Aktualności / Wydarzenia

Nadchodzi Wielki Jubileusz Jerzego Macoły

22.11.2018

Jerzy Macoła jest wyjątkowo utalentowanym muzykiem, kompozytorem i aranżerem, który tworzy i miał okazję tworzyć oraz aranżować rewelacyjne piosenki dla sporej grupy artystów, również związanych z naszym Wydawnictwem. Od dwunastu lat Jurek jest też członkiem Zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele.

Podczas koncertu Benefisowego Jurka Macoły będzie można spotkać m.in. takie Gwiazdy, jak Bernadeta Kowalska, Zespół Ed-Ka, Tim Fabian, Damian Holecki czy Gabi Gold. Nie zabraknie też występów w interesujacych duetach stworzonych specjalnie na tę okazję.

Oczywiście w naszym sklepie możecie nabyć płyty, na których znajdziecie kompozycje Jurka Macoły (jak choćby najnowsze krążki Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół czy płyty ze właściwie wszystkich Śląskich Gal Biesiadnych, gdyż niemal na żadnej z nich nie zabrakło choć jednej przebojowej kompozycji Jurka Macoły).

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.