Nadchodzi XII Śląska Gala Biesiadna!

30.10.2018

Śląska Gala Biesiadna od lat stanowi najbardziej prestiżową imprezę muzyczną z udziałem Gwiazd Śląskiej Estrady. Impreza z udziałem Gwiazd naszego Wydawnictwa tym razem odbędzie się 11. maja o 15:00, tradycyjnie już – na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Imprezę poprowadzi rewelacyjny, kipiący humorem oraz najbardziej wygadany duet Prowadzących – Joanna Bartel oraz Sebastian Mierzwa.

Na scenie pojawi się plejada Gwiazd Śląskiej Estrady – Damian Holecki, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo, Arkadia Band, Andrzej Miś, Weronika, Tim Fabian, Betiber, Kapela Górole, Kuzyn Mix, Zespół Ed-Ka. Podczas koncertu odbędzie się premiera płyty sympatycznego Zespołu Banita Band, który od niedawna podbija swymi kolejnymi hitami nasze media. O widowiskową oprawę choreograficzną zatroszczy się Zespół Maraquja.

Oczywiście jak zawsze nie zabraknie też Gwiazd Specjalnych. W tym roku będą to świetna Czeska Wokalistka, popularna w całej Europie – Gabi Gold, która będzie świętowała premierę kolejnego krążka. Na deskach DMiT pojawi się też popularny i lubiany satyryk – Tadeusz Drozda oraz bardzo lubiany Wokalista Edward Hulewicz, znany choćby z hitów Za drowie Pań czy Obietnice.

Bilety do nabycia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.