Nadchodzi XIII…

26.10.2019

W końcu możemy przekazać Wam dobrą wiadomość. Już 10. maja 2020 roku na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zagości po raz kolejny Śląska Gala Biesiadna. Tym razem impreza odbędzie się z podwójnej okazji – Dnia Matki oraz 10. Urodzin Radia Fest!

Koncert poprowadzą Joanna Bartel i Marcin Janota. Gwiazdą koncertu będzie sam Edward Simoni.

Oczywiście jak co roku nie zabraknie plejady Waszych ulubionych Gwiazd – będą to: Bernadeta Kowalska, Gabi Gold, Kasia Piowczyk, Weronika, Damian Holecki, Grzegorz Poloczek, Piotr Herdzina, Tim Fabian oraz  Zespoły takie jak Arkadia Band, Duet Karo i „młodzieżowa formacja” Blue Party oraz Frela Blue, która świętować będzie premierę swej debiutanckiej płyty.

Jak zawsze nie zabraknie premier i niespodzianek muzycznych – powoli będziemy w tej kwestii uchylać rąbka tajemnicy.

Karnety, uprawniające do wejścia na imprezę do nabycia w kasach Domu Muzyki i Tańca oraz online – na stronie DMiT. W skład karnetu wchodzi specjalnie wydany na tę okazję 3-płytowy album CD oraz miejscówka na Widowni tej jedynej w swoim rodzaju imprezy.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.