Najnowsza piosenka Krzysztofa Bobeckiego

17.5.2018

Krzysztof Bobecki jest młodym i utalentowanym artystą – śpiewa, pisze teksty, komponuje. Krzysiek jest finalistą najpopularniejszego muzycznego show w Polsce, czyli The Voice Of Poland, w którym błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię publiczności.

Debiutancka autorska piosenka Krzyśka – Ktoś chyba drwi – stała się wielkim przebojem stacji radiowych, telewizyjnych i oczywiście Internetu. Jak będzie z nową piosenką Krzysztofa Bobeckiego? Zobaczymy… choć wg nas piosenka Ludzie są jacy są jest skazana na sukces.

Krzysztof jest autorem tekstu oraz kompozytorem muzyki do tej piosenki (jak też innych utworów, które ukażą się niebawem). Twórczość artysty porównywana jest do początkowych płyt jednego z najpopularniejszych Zespołów polskiej estrady, czyli Zespołu Feel. Rzeczywiście piosenki wokalisty mają w sobie podobną magię i klimat, jak utwory wspomnianej grupy, choć z drugiej strony są bardzo osobiste i niepowtarzalne.

Ludzie są jacy są – tekst tej piosenki to samo życie. Trzeźwe, a zarazem pełne nadziei i delikatnego optymizmu spojrzenie na świat. Tekst połączony z porywającymi brzmieniami z pogranicza popu i softrocka… A zresztą – posłuchajcie sami.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.