Nasze Gwiazdy na letnich radiowych listach przebojów

28.7.2020

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST nieźle radzi sobie Zespół Arkadia Band z piosenką Zaś bydzie weekend, Damian Holecki z utworem Nasz Świat, nasz dom czy Frela Blue ze swoją klimatyczną piosenką Niy mom co łoblyc.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD świetnie radzi sobie Oxforduo, jak też Duet Karo  z piosenką Piękny sen, nieźle radzi sobie Frela Blue (Niy mom co łoblyc), Tim Fabian, Bernadeta Kowalska czy Damian Holecki.

 

W Liście Przebojów Radia FEST dobrze radzi sobie propozycja Damiana Holeckiego.

W Liście No to Gromy Radia Piekary bardzo dobrze radzi sobie Zespół Oxforduo, Stach oraz Zespół Arkadia Band. W Top 10-tce znajdziemy też nową piosenkę Freli Blue – Niy mom co łoblyc, czy jedną z najnowszych piosenek Tima Fabiana. W poczekalni znajdziemy piosenki Bernadety Kowalskiej oraz Damiana Holeckiego. W propozycjach natomiast znajdziemy kolejną nowość Tima Fabiana oraz nowy Duet Damiana Holeckiego i Weroniki – Daj na luz.

Z kolei w Szlagliście Radia Silesia w propozycjach pojawiła się nowa piosenka Tima Fabiana.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.