Nasze Gwiazdy na listach przebojów - styczeń '21

13.1.2021

Od początku stycznia w Szlagierowej Liście Telewizji TVS rozpoczęło się zupełnie nowe rozdanie. Tym razem wśród propozycji do Listy nie brak atrakcyjnych piosenek naszych Gwiazd. Wśród nich nie brakuje rewelacyjnej piosenki Freli Blue – Niy mom co łoblyc. W propozycjach znalazła się też najnowsza piosenka Tima Fabiana, Stacha czy Zespołu Banita Band. Artyści liczą z pewnością na Wasze głosy.

Oczywiście to nie jedyna lista przebojów, na której znajdziecie propozycje naszych Artystów. Również na Liście LSS Szlagierowo.pl nie brak piosenek naszych Artystów. W top dziesiątce świetnie radzą sobie choćby Duet Karo – z piosenką Piękny sen, jak też Damian Holecki, Tim Fabian. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Aha – tutaj lada chwila rozpocznie się głosowanie na Przebój, Teledysk i Wykonawcę Roku.

Również w Liście Przebojów Szlagieromania nie brak piosenek naszych Artystów. W top 15-stce nieźle radzi sobie Tim Fabian. W propozycjach znajdziemy m.in. piosenki Zespołów Banita Band czy Stacha, a w poczekalni Stacha, Duetu Karo czy Oxforduo.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.