Nasze Gwiazdy na Sylwestra

28.12.2018

Sylwester i Nowy Rok już pukają do drzwi. Również z tej okazji w naszych mediach pojawi się kilka programów z udziałem Waszych Idoli. W niedzielę oczywiście czeka Was (przed)Sylwestrowe wydanie My Wam to zagramy w telewizji TVS, w którym Dorota i Andrzej nawiążą do Sylwestra oraz podsumują mijający rok.

Zespół BetiBer będzie gościem specjalnego Wydania programu Niedzielny Fajer w TVP Katowice. Będziecie mieli okazję zobaczyć nowe teledyski Zespołu, jak też usłyszeć, jak Duet spędza końcówkę roku.

Naszych Gwiazd nie zabraknie też w Sylwestrowym Programie Telewizji TVS (telewizyjny koncert), w którym pojawią się m.in. Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo czy Damian Holecki.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.