Nasze Gwiazdy w dobie pandemii: Bernadeta Kowalska

02.12.2020

Obecna sytuacja nie jest łatwa dla Artystów. Wielu z nich próbuje jednak na przekór wszystkiemu, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, mieć kontakt z Fanami oraz udzielać się Artystycznie. W tym gronie wspomnieć należy o nowej – mikołajkowej – inicjatywie Bernadety Kowalskiej.

Bernadeta Kowalska, jak co roku rozpoczyna pracowity grudzień. W tym roku, w związku z obecną sytuacją nie może pozwolić sobie na tradycyjne występy dla najmłodszych – oczywiście w roli Pani Mikołajowej. W tym roku Artystka wyszła z nową inicjatywą – w ramach której z zachowaniem przepisów i zasad bezpieczeństwa Pani Mikołajowa (wraz z Mikołajem oraz Elfem) będzie odwiedzała z prezentami grzeczne dzieci (na prośbę Rodziców), pozostawiając podarki pod drzwiami. Drugą niespodzianką dla najmłodszych, będzie krótki występ Pani Mikołajowej i Przyjaciół pod oknami grzecznego Dziecka. Forma nietypowa, ale trzymamy mocno kciuki za sukces inicjatywy!

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.