Nasze Gwiazdy w mediach już w ten weekend

06.4.2019

W najbliższą sobotę oraz niedzielę będziecie mieli sporo okazji, by poznać bliżej Artystów związanych z Wydawnictwem Box Music i poznać Ich plany Artystyczne.

Już w sobotę w audycji Sobotni Fajer w Radiu Silesia, Gościem Adama Stiborskiego będzie Frela Blue. Oczywiście będziecie mieli okazję posłuchać też twórczości Artystki. Frela Blue pojawi się również w niedzielnym My Wam to zagramy, w którym będzie gościem Gabi Gold i Andrzeja Misia. Frela Blue pojawi się też jako Gość Szlagierowej Listy TVS w najbliższą niedzielę. Również w niedzielny wieczór Frela Blue będzie Gościem Listy Śląskich Szlagierów (Telewizja NTL). Gościem Listy Śląskich Szlagierów będzie również Zespół Oxforduo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.