Nasze Gwiazdy w mediach: Radio

11.11.2020

Niektóre nasze Artystki doskonale sprawdzają się też w roli Radiowców. W każdą niedzielę (od godziny 10:00) możemy usłyszeć na Antenie Radia FEST Audycję Niedzielne Klachy do połednia, czyli autorski program Bernadety Kowalskiej, prowadzony przez Artystkę w duecie z Krzysztofem Wierzchowskim. Dwugodzinna audycja ma charakter interaktywny, można podczas niej usłyszeć solidna porcję świetnej muzyki, porady, ciekawostki, a często też rozmowy z innymi Gwiazdami naszej Sceny.

Również na Antenie Radia FEST – w poniedziałkowe poranki (około 9:45), można usłyszeć krótką audycję Freli Blue – Artystka wygłasza swój krótki monolog lub dyskutuje z prowadzącymi (Grzegorzem Stasiakiem i Marcinem Janotą) na wybrany temat, oczywiście w lekko humorystycznej konwencji. Oczywiście całość wieńczy piosenka Freli.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.