Nasze gwiazdy w telewizyjnych letnich listach przebojów

13.8.2020

Jak radzą sobie nasze gwiazdy na telewizyjnych listach przebojów? Jak się okazuje – nadal bardzo dobrze. Hity współpracujących z nami Gwiazd znajdziemy na wszystkich najważniejszych telewizyjnych listach…

W Liście Śląskich Szlagierów – Szlagierowo.pl w top 10-tce znajdziemy najnowsze propozycje Bernadety Kowalskiej, Damiana Holeckiego, Arkadii Band (Zaś bydzie weekend), Tima Fabiana, czy Zespołu Oxforduo.

 

W Szlagierowej Liście TVS w top 10-tce na miejscu drugim uplasował się Duet Karo z piosenką Nie moja wina, na trzecim Stach ze swoją najnowszą propozycją.

Natomiast w Liście Szlagieromania całkiem nieźle radzi sobie Banita Band – z utworem Tylko z Tobą. W top 15-stce znajdziemy też najnowszą propozycję Stacha czy Oxforduo.

                                                                                             

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.